Skořicový a chilli papričkový zábal

Na jakém principu zábaly fungují?

Skořicový a chilli papričkový zábal je kosmetická metoda využívána při tvarování postavy. Cílem metody je úbytek objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou. Skořice a chilli papričky jsou známé svou schopností prohřívat a prokrvovat. Skořicový nebo chili papričkový krém se při zábalu nanese na problematické partie, zafixuje a nechá působit. Zábaly velmi dobře odstraňují celulitidu a zmenšují objem stehen a zadečku.

Skořicový chili papričkový krém velmi silně prohřívá místa, na které byl aplikován. Teplo podporuje látkovou výměnu a odbourávání podkožního tuku. Také pomáhá odvést přebytečnou vodu z tkání. Procedura problém nejen řeší, ale také mu pomáhá předcházet.

Jaké má skořicový a chilli papričkový zábal účinky?

  • zlepšuje buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku)
  • redukuje tukové polštářky (korektivní účinek na nežádoucí ložiska tuku)
  • pomáhá odstraňovat celulitidu
  • zeštíhluje a modeluje postavu
  • podporuje krevní oběh
  • detoxikuje (stimuluje odvod toxických látek z těla)

Jak se skořicový a chilli papričkový zábal provádí?

1) Přípravná fáze - nanášení krému

Krém je aplikován pomocí štětce na problematické partie, kde dochází ke zrychlení krevního oběhu a maximalizaci lokálního prokrvení. Partie se zahřívají, zatímco části těla, kde ostré koření není aplikováno jsou chladnější. Organismus se logicky snaží teploty vyrovnat k čemuž potřebuje uvolnit mnoho energie.

2) Kompresní zábal – body Wrapping

Body Wrapping je speciální zábal který se provádí se pomocí fólie. Výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který fólie vyvíjí zvenčí, způsobuje nárust vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Lymfatické a krevní cévy jsou připraveny odvádět přebytečnou tekutinu spolu se zplodinami procesu látkové výměny. Takto putují toxické látky až do orgánů kterými jsou vyloučeny z těla ven. Aby se ale tyto zplodiny mohly z oganismu dobře vylučovat, je třeba zajistit dostatek tekutin v tkáních. Doporučujeme proto v den procedury postupne vypit 2-2,5L vody. Dodržování pitného režimu během celé kůry je velmi důležité. Dostatek tekutin zajišťuje dobrou funkci trávicího a vylučovacího systému - což se projeví i na zdravějším vzhledu kůže. Jen dobře zavodněná tkáň se dokáže rychle zbavovat odpadních látek. Pokud jde o skořicový zábal, při kontrolovaném příjmu 2-2,5 l tekutin denně, lze po každé proceduře očekávat velmi znatelné úbytky na objemu (několik centimetrů).

Jak dlouho skořicový nebo papričkový zábal trvá?

Skořicový zábal trvá 30-60 minut.

Je vhodné zábal kombinovat s přístroji na zeštíhlení postavy?

Ano, zábal velmi pozitivně působí ve spojení se všemi přístroji pomáhajícími udržet štíhlou postavu nejlépe s ultrazvukovými přístroji US2A, CavitaLyse – kavitace, lymfovenem nebo Starvacem.

Vyzkoušejte naši přístrojovou lymfodrenáž:


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Kam přijít

Zobrazit na mapách

Adresa

Korunní 4
Praha 2

Kontakty

Telefon: 222 518 919
Mobil: 604 743 316
Email: korunka@salon-korunka.cz